ul. Batalionów Chłopskich 85
Warszawa

Tel. 519 085 068
Mail: kontakt@matbud.waw.pl

Skontaktuj
się z nami

Zobacz
aktualnie
realizowane
projekty

Sprawdź,
jakie mamy
referencje

Oferujemy najwyższą jakość usług.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży budowlanej, istniejącej na rynku od 2008r.

Nasza Firma zajmuje się Generalnym Wykonawstwem dużych Inwestycji kubaturowych w kompleksowym zakresie usług budowlanych. Świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie dla cenionych, znanych polskich Inwestorów. W swojej branży oferujemy nowoczesne rozwiązania i rzetelne wykonanie dzięki czemu zdobyliśmy niepodważalne zaufanie naszych klientów biznesowych. W swoim działaniu opieramy się na sprawdzonych i rzetelnych podwykonawcami oraz dostawcach. Ogromny sztab ludzi zapewni terminową realizację Inwestycji.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szerokie zaplecze narzędziowo technologiczne, w tym własne rusztowania i transport HDS, co pozwala nam na wykonanie od kilku do nawet kilkunastu kontraktów w jednym czasie. Jako Generalny Wykonawca realizujemy wielorodzinne inwestycje głównie w Wrocławiu, Łodzi i Warszawie a także osiedla domów jednorodzinnych jako krótkoterminowe (jednoroczne) realizacje. Swoje usługi oferujemy również w zakresie budowy budynków użyteczności publicznej oraz tzw. małej architektury.

Jesteśmy zaufanym partnerem wielu autoryzowanych hurtowni .

Dostosowując się do potrzeb Klienta nawiązaliśmy stalą współpracę z wiodącymi producentami systemów ociepleń i pozostałych systemów budowlanych, co pozwala nam oferować konkurencyjne ceny.