Sabrina 793-666-866
E-mail: sprzedaz@matbud.waw.pl

Złote Ząbki to propozycja dla klientów ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość infrastruktury miejskiej. Lokalizacja poza granicami Warszawy sprawia, że mieszkania są w bardzo dobrej cenie, a bliskość Stolicy dodaje jej kolejnych zalet. Są to mieszkania dedykowane w szczególności dla osób pracujących w Stolicy, którzy po pracy pragną uciec od zgiełku dużego miasta do własnego, przytulnego mieszkania z kominkiem. Osiedle to również doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi dzięki dużym metrażom i ogrodom, które mogą stać sie oazą na letnie popołudnia w gronie rodziny i znajomych. Prestiżowe osiedle zaprojektowane w nowoczesnym stylu wyróżnia się elegancją, ciekawą elewacją i wysokiej jakości wykonaniem. Najwyższej jakości materiały i panoramiczne drewniane okna dodają mu dodatkowych atutów. Mieszkania na Osiedlu Złote Ząbki kwalifikują się do program MDM.

O INWESTYCJI

Z myślą o potrzebach klientów stworzyliśmy apartamenty o podwyższonym standardzie i różnorodnych metrażach: od 49 m2 do 94 m2 z dużym jasnym poddaszem przeznaczonym do zamieszkania. Lokale posiadają przestronne ogródki, tarasy, własne miejsca parkingowe oraz niezależne wejścia. Nie dzielisz klatki schodowej ze swoim sąsiadem co eliminuje wiele problemów z obowiązkiem utrzymywania części wspólnych w inwestycji. To wszystko sprawia, że stworzyliśmy mieszkania bezczynszowe pozwalając Ci zaoszczędzić pieniądze za obsługę całego osiedla, koszty napraw za szkody, których nie spowodowałeś, czy też za korzystanie z własnego miejsca parkingowego. Mieszkańcy nie obarczeni są również podatkiem od wieczystego użytkowania gruntów, ponieważ Matbud Development kupuje działki na których buduje swoje inwestycje. Kupując mieszkanie stajesz sie równocześnie współwłaścicielem terenu na którym znajduje się twój lokal. Własne mieszkanie w Osiedlu Złote Ząbki do dobrze zainwestowane pieniądze!

ZALETY NASZEJ INWESTYCJI

świetna lokalizacja i komunikacja

Lokalizacja inwestycji zapewnia bardzo dobrą komunikację zarówno Warszawską, jak i Ząbkowską. Ponadto autobusy Ząbkowskie są bezpłatne dla mieszkańców a jedna z lini jeździ Ul. Jana Pawła II! Niespełna 1000 m od inwestycji zlokalizowan jest stacja PKP za pośrednictwem której można dojechać w 7 minut na dworzec Warszawa Wileńska.

8 kameralnych mieszkań bezczynszowych

Oferujemy Państwu 8 niepowtarzalnych mieszkań. Kameralną rodzinną atmosferę.

różnorodne wnętrza

Wnętrza są funkcjonalne, napewno kązdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Aby ułatwić Państwu dostosowanie powierzchni do własnych potrzeb ozanczyliśmy na planach mieszkań ściany które mozemy dla Państwa przestawić w ramach zmiany lokatorskiej.

MATBUD DEVEPLOPMENT SP. Z O.O.