Innowacyjne rozwiązania, najwyższa jakość materiałów i usług.

Matbud to dynamicznie rozwijająca się firma z branży budowlanej

Działamy na rynku od 15 lat. Od 7 lat zajmujemy się budownictwem mieszkaniowym w formule generalnego wykonawstwa. Kompleksowo realizujemy inwestycje deweloperskie dla zewnętrznych Inwestorów. W planach mamy rozpoczęcie własnych inwestycji.

Wierzymy, że nasze działania mają realny wpływ na otoczenie i ludzi, którzy będą korzystać z budynków wybudowanych przez nasze zespoły, dlatego sięgamy wyłącznie po najlepsze materiały od sprawdzonych dostawców i producentów systemów budowlanych, z którymi współpracujemy od lat. Oferujemy nowoczesne rozwiązania i rzetelne wykonanie.

Dzięki najlepszej jakości materiałów oraz fachowej wiedzy i doświadczeniu od lat budujemy zaufanie wśród klientów.

Doświadczenie, wiedza techniczna i wykwalifikowani fachowcy to nasze podstawowe atuty
Lata praktyki oraz nowoczesne zaplecze narzędziowe i technologiczne, w tym własne rusztowania i transport HDS, co pozwala nam realizować od kilku do nawet kilkunastu kontraktów równocześnie.
Jako Generalny Wykonawca realizujemy duże inwestycje mieszkaniowe głównie we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie, a także osiedla domów jednorodzinnych, w formie krótkoterminowych (jednorocznych) kontraktów. Swoje usługi oferujemy również w zakresie budowy budynków użyteczności publicznej oraz tzw. małej architektury.

 • 2023

  Wygrywamy przetargi na realizację kilku budów: Oszmiańskiej, Darłowskiej i Bajońskiej.

 • 2022

  Matbud Generalny Wykonawca wygrywa przetarg na „Warszawski Świt” ponownie dla Home Invest. Dotychczas to nasza największa budowa – ok. 16 000 m2 PUMu .

  2022

 • 2021

  To intensywny rok dla firmy. Rozpoczęliśmy budowę II etapu Inwestycji „Villa Romanów” w Łodzi, „Nadwiślańskich Kaskad” Białołęce oraz „WolaLa” na Woli w Warszawie.

 • 2020

  Matbud wygrywa przetarg na budowę obiektu mieszkalnego o podwyższonym standardzie, znajdującego się przy ul. Przy Agorze 6.

  2020

 • 2018

  Działalność Matbud rozszerza się na Łódź, gdzie przystępuje do realizacji kilkuetapowego osiedla mieszkaniowego.

 • 2016

  Powstaje spółka Matbud Development, oferująca mieszkańcom Warszawy i podwarszawskich Ząbek własne inwestycje mieszkaniowe jako ceniony deweloper.

  2016

 • 2015

  Następuje przekształcenie w Matbud Spółka z o.o., firma rozszerza swoją działalność na Generalne Wykonawstwo na terenie Wrocławia i Warszawy, obsługując budowy w kompleksowym zakresie od organizacji budowy, opracowywania dokumentacji, budowy i zagospodarowania terenu wokół po wykończenie inwestycji pod klucz.

 • 2010

  Firma zaczyna zajmować się coraz większymi zleceniami, realizując w elewacji wielomilionowe kontrakty na całe kompleksy osiedli, szkół, biurowców w Warszawie.

  2010

 • 2008

  Powstaje firma Matbud, zajmująca się realizacją prac dociepleniowych na dużych osiedlach mieszkaniowych w Warszawie z rynku pierwotnego oraz modernizacji i remontów budynków mieszkalnych i użytkowych rynku wtórnego.