Oferujemy najwyższą jakość usług.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży budowlanej, istniejącą na rynku od 2008r.

Nasza Firma zajmuje się Generalnym Wykonawstwem dużych Inwestycji kubaturowych w kompleksowym zakresie usług budowlanych. Świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie dla cenionych, znanych polskich Inwestorów. W swojej branży oferujemy nowoczesne rozwiązania i rzetelne wykonanie dzięki czemu zdobyliśmy niepodważalne zaufanie naszych klientów biznesowych. W swoim działaniu opieramy się na sprawdzonych i rzetelnych podwykonawcach oraz dostawcach. Ogromny sztab ludzi zapewni terminową realizację Inwestycji.

Dostosowując się do potrzeb Klienta nawiązaliśmy stalą współpracę z wiodącymi producentami systemów budowlanych, co pozwala nam oferować konkurencyjne ceny i wysokiej jakości materiały.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szerokie zaplecze narzędziowo technologiczne, w tym własne rusztowania i transport HDS, co pozwala nam na wykonanie od kilku do nawet kilkunastu kontraktów w jednym czasie. Jako Generalny Wykonawca realizujemy wielorodzinne inwestycje głównie w Wrocławiu, Łodzi i Warszawie a także osiedla domów jednorodzinnych jako krótkoterminowe (jednoroczne) realizacje. Swoje usługi oferujemy również w zakresie budowy budynków użyteczności publicznej oraz tzw. małej architektury.

 • 2022

  Matbud Generalny Wykonawca wygrywa przetarg na „Warszawski Świt” ponownie dla Home Investu. Jest to największa jak do tej pory budowa na ok 16 000 m2 PUMu .

 • 2021

  2021r. Był rokiem intensywnym. Matbud jako Generalny Wykonawca rozpoczął budowę II etapu Inwestycji „Willa Romanów” w Łodzi, „Nadwiślańskich Kaskad” na warszawskiej Białołęce oraz „WolaLa” na Woli.

  2021

 • 2020

  Matbud Sp. z o. o. wygrywa przetarg na budowę obiektu mieszkalnego o podwyższonym standardzie, znajdujące się przy ul. Przy Agorze 6. W 3 kwartale roku ruszają prace budowlane

 • 2018

  Działalność Matbud Spółki z o.o. rozszerza się na miasto Łódź, gdzie przystępuję do wykonania kilkuetapowego osiedla mieszkaniowego.

  2018

 • 2016

  Powstaje spółka Matbud Development, oferująca mieszkańcom Warszawy i podwarszawskich Ząbek własne inwestycje mieszkaniowe jako teraz już znany i ceniony deweloper.

 • 2015

  Następuje przekształcenie w Matbud Spółka z o.o., Firma rozszerza swoją działalność na Generalne Wykonawstwo na terenie Wrocławia i Warszawy, obsługując budowy w kompleksowym zakresie od organizacji budowy, opracowywania dokumentacji, budowy i zagospodarowania terenu wokół po wykończenie inwestycji pod klucz.

  2015

 • 2010

  Firma zaczyna zajmować się coraz szerszymi zleceniami, realizując w elewacji wielomilionowe kontrakty na całe kompleksy osiedli, szkół, biurowców w Warszawie

 • 2008

  Powstanie firmy Matbud w celu realizacji prac dociepleniowych na dużych osiedlach mieszkaniowych w Warszawie z rynku pierwotnego oraz dokonania modernizacji i remontów budynków mieszkalnych i użytkowych rynku wtórnego.

  2008